Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Gram od
1989
Wiek
43
Mówię
Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki
Płeć
mężczyzna
Cześć. Gram prawą ręką, backhand jednoręczny oraz oburącz. Uczęszczałem w młodości na szkółkę tenisa. Lubię atakować. Lubię biegać do siatki. Chcę grywać z lepszymi od siebie.
Styl gry
Praworęczny, backhand jedną ręką
Mocne strony
wachlarz uderzeń, kontratak po szybkiej piłce
Rakieta
Wilson Triad
Więcej szczegółów dostępnych dla zalogowanych użytkowników