Wciągnęło mnie, a opierałam się ile mogłam:) Teraz chętnie pogram z kimś nieco bardziej obytym - szybko się uczę. Moja przygoda z tenisem: od roku za mną ok 20 lekcji z trenerem na nawierzchni, mączka, orliki, hala. Przede mną kilka obozów tenisowych, więc idę w dobrym kierunku. Gdyby ktoś chciał pograć, technicznie mnie podszkolić, chętnie opłacę wówczas kort, albo większą część :) Były sportowiec, pływam aktywnie, rower, slow jogging, prawnik ale i entuzjasta, optymista. Cenię dobry nastrój i osoby pozytywnie nastawione i z dystansem do życia:)