Klub Sportowy TENES
Informacje kontaktowe
Gracze w pobliżu
Adam
W tenisa grałem dwa lata, później miałem kilka lat przerwy, aktualnie gram raz w tygodniu z trenerem. Chętnie spotkam się na mały mecz w tygodniu po 18 lub w soboty.
Tomasz
Gram amatorsko od kilku lat, chętnie przyjmę każde wyzwanie
Łukasz
Chętnie zagram z kimś nowym
Robert
Trenuję od października 23 r. raz w tygodniu z trenerem. Pracuję nad regularnością i utrzymaniem mocnych wymian, uczę się woleja i serwisu. Niedawno zacząłem nadawać rotację, nieźle idą mi uderzenia kierunkowe. Posiadam dobrą ogólną sprawność fizyczną z innych sportów i kondycję (m. in. dużo biegam). Chętnie po prostu poodbijam z osobą na podobnym poziomie aby wspólnie mocniej popracować nad podniesieniem umiejętności i wejściem na wyższy poziom. Mogę grać 1-2 razy w tygodniu.
Marcin
Kiedyś grałem dużo ale z racji uprawiania innych sportów zaniedbałem tenis. Poziom do oceny po spotkaniu.Gry w tygodniu wieczorem , weekendy. Preferuję tenis techniczny , kierunkowy, bekhend - jednoręczny.
Jan
Gram od 8lat, chętnie posparuje :)
Gerard
Chętnie z każdym na poziomie 2 .Mój tel 604 954497 Gerard.
Stanisław
Gram długo w tenisa niestety nieregularnie.
Yurii
Uwielbiam tennis, co raz chcę grać lepiej.
Piotr
Jestem typowym samoukiem, nigdy nie trenowałem tenisa. Typ gry raczej ofensywny, rzadko chodzę do siatki. Uczę się grać jednoręcznym backhandem, serwis nie sprawia zbyt dużych problemów, jednak mam kłopoty z volleyami i smeczami.