Klub Tenisowy „POHULANKA”
Informacje kontaktowe
Gracze w pobliżu
Paweł
Gram w tenisa od 2 lat. Jestem pogodnym chłopakiem. Pozdrawiam
Adam Kostrzewa
Praworeczny, dwureczny backhend, agresywny styl gry
Magda
Lubię wszelką aktywność, bez niej nie funkcjonuję, pływanie to moja pasja. Do tenisa wracam po dłuższej przerwie, chcę rozwijać i doskonalić grę. Chętnie zagram z partnerem na moim lub lepszym poziomie . Miejsce do ustalenia, czas – w tygodniu po 17, w weekend dowolność.
Marek
Grę w tenisa wręcz uwielbiam .Cały czas doskonalę swoją grę.Lubię rywalizację ,także gra zdecydowanie na punkty.Jestem otwarty na grę singiel ,mixt,debel. U mnie sezon trwa cały rok. Preferuję korty ziemne .Gram prawobrzeżna strona W-wy, Wesoła ,Sulejówek. Pozdrawiam.
Paweł
Szukam osoby chętnej do gry 1h-2h wieczorami lub w weekendy, w Sulejówku lub wschodniej części Warszawy.
Tomasz
Gram od jakiegoś czasu. Wolę szybkie nawierzchnię, beton, trawka, dywan
Ignacy Skarżyński
Trenuje codziennie mam 12 lat i jestem w setce polski do lat 14 po 1 miesiącu. Szczegulnie dobrze idzie mi w debla
dawid
Gram od około 2 lat (po dłuższej przerwie). Raz w tygodniu gramy regularnie ze znajomym na kortach Peruna w Wesołej. Chętnie poznam kogoś do częstszej gry - sparing partnera. Dowolne godziny w tygodniu po 16 tej lub weekendy ( godziny do ustalenia). Okolice Anina / Falenicy / Wesołej / (Wawer) najlepiej.
Krzysztof Krzysztof
Uczę się gry w tenisa po bardzo długiej przerwie
Piotr Borowski
Szukam treningów i sparingów