KRZYCKI KLUB TENISOWY
Informacje kontaktowe
Strona internetowa
kkt.com.plGracze w pobliżu
Wojciech
Siemka, mam 25 lat i bardzo chce nauczyć się grać w tenisa na dobrym poziomie. Tak, żeby gra sprawiała przyjemność, serwis był mocny i dokładny a uderzenie z forehandu, backhandu, smecza czy woleja nie sprawiało problemów. Jak na razie jest z tym różnie. Największe problemy mam z serwisem i backhandem, ale jestem zmotywowany, aby to poprawić. Preferuje korty spartan na pułtuskiej (dawniej kkt), ale inna lokalizacja oczywiście też wchodzi w grę. Edit: dawno nie grałem
Mateusz
Jestem Mateusz i kocham grać w tenis. Kiedyś trenowałem pod okiem trenera, lecz później zbrakło czasu i już tylko czasami grałem sam dla siebie, bo sprawia mi to wielką przyjemność. Teraz przyjechałem do Wrocka i chciałbym regularnie grać i ulepszać swoje umiejętności.
Rafał
Z 15 lat temu przez 3 sezony sporo grałem w tenisa. Kilkadziesiąt treningów. Z 2-3 gry singlowe w tygodniu. Później przeprowadzka itp. Nie grałem ostatnio. Teraz zamierzam wrócić. Grać raz może dwa razy w tygodniu. Singla lub debla. Mój numer tel. 733 055 733
Michał
Jako nastolatek trenowałem ok 4-5 lat, teraz po ok 10 letniej przerwie od pół roku trenuję raz w tygodniu. Dobrze czuję się przy uderzeniach z głębi kortu, coraz lepiej idzie powtarzalność niezłego serwisu.
Grzegorz
Kiedyś grywałem amatorsko. Po 20 latach przerwy staram się wrócić do tenisa.
Tomasz
Mimo, iż gram od lata 2020 to aż nadto wkręciłem się w tennisa. Szybko się uczę oraz uwielbiam rywalizację przez co mam wielką chęć rozwoju i gry. Poziom między 3.0-3.5, chętnie poznam fajne towarzystwo do pogrania.
Mirek
Gram w tenisa od ponad 6 lat. Pasjonat tenisa :) Jestem dostępny do grania w tygodniu popołudniami oraz w weekendy od rana. Lokalizacja: najlepiej Krzyki/południe Wrocławia ale jak będzie możliwość pogrania w innym miejscu to mogę podjechać
Zbigniew
Szukam kogoś do gry rekreacyjnej. Obecnie gram tylko raz , dwa razy w miesiącu , a chciałbym częściej. Głównie we Wrocławiu na Spiskiej .
Kuba
Cześć, mieszkam na Krzykach i gram w tenisa od kilku lat. Chetnie umówię się na granie w godzinach wieczornych oraz w weekendy (inne godziny do ustalenia).
Ignacy Mikołajczak
Tenis trenowałem do 14-ego roku życia. Od tego czasu gram amatorsko, głównie sam, czasem pod okiem trenera.