Sport Club Sinus

Wał Zawadowski 99, Warszawa

Informacje kontaktowe

Strona internetowa

www.sinussportclub.pl

Gracze w pobliżu

MacieK

MacieK

NTRP 5.0
Warszawa, Polska

Tenis to moja pasja, gram od ok. 20 lat. Swoj poziom okreslam na 5 NTRP. Szukam partnera do regularnej gry 2x/tyg treningowo i na punkty.

Paweł

Paweł

NTRP 3.5
Wilanów, Warszawa, Polska

Poszukuję osób, które podobnie jak ja chcą rozwijać swoje umiejętności gry w tenisa. Regularnie trenuję z trenerem, ale zależy mi na dodatkowych sparingach. Lubię intensywne treningi i rywalizację.

Mikolaj

Mikolaj

NTRP 3.0
Wilanów, Warsaw, Polska

Cześć, szukam sparingpartnerów/sparingpartnerek do regularnych gier na kortach w południowej części Warszawy. Gram - z przerwami - od 2013 roku i zależy mi na graniu z rożnymi osobami i rozwoju techniki w formule łączącej zdrową rywalizację i przyjemność z gry. W tygodniu jestem dostępny +/- od godz. 19tej, weekendy do ustalenia. NTRP 3.0. Do zobaczenia!

Kenneth Li

Kenneth Li

NTRP 5.0
Wilanów, Warszawa, Polska

I am looking for a hitting partner. I can play on week nights and weekends.

Lukasz

Lukasz

NTRP 4.0
Wilanów, Warszawa, Polska

Gram tylko z trenerem. Chętnie dodatkowo pograłbym z kimś kto nim nie jest.

Grzegorz

Grzegorz

NTRP 3.0
Wilanów, Warszawa, Polska

Gram od kilku lat z trenerem i sporadycznie ze znajomymi. Chętnie umówię się na mecz, lub treningowe odbijanie. Serwis mam ułożony, ale brakuje regularności.

Anna

Anna

NTRP 4.0
Wilanów, Warsaw, Polska

Hej, mam na imię Anka, Szukam sparing partnerki/a do tenisa. Gram dla przyjemności, bez napinki. Do mistrza mi daleko ;) Ale się staram. Preferuje korty w okolicy Miasteczka Wilanów

Arek

Arek

NTRP 4.0
Wilanów, Warszawa, Polska

Mogę grać o każdej porze dnia. 665100065

Jacek

Jacek

NTRP 4.5
Wilanów, Warszawa, Polska

Gram od 50 lat,szukam partnera do regularnej gry 1,2 razy tygodniowo 517903885

Ewa Nowak

Ewa Nowak

NTRP 2.5
Warsaw

Gram rozrywkowo i rekreacyjnie, bez napinki. Lubie graczy współpracujących i grających na partnera. Cenię sobie dobrą atmosferę i luz. Proszę o cierpliwość, bo nadal się uczę